Svenska Jägareförbundet

Meny

Kontakt

Här finns det kontaktuppgifter till ungdomsansvariga i Svenska Jägareförbundet, både personal och förtroendevalda.

Kontakt Ungdom

Josefina Höglin

Josefina Höglin

Ungdomsansvarig

Nationell samordnare JAQT
Ansvarig integration

010-5847587

Josefina Höglin

Anja Kjellsson

Anja Kjellsson

Jaktvårdskonsulent

010-5847643

Anja Kjellsson

Anders Fredriksson

Anders Fredriksson

Jaktvårdskonsulent

Ansvarar för: Ungdom/integration & jakthundar - samordning & planering region Mitt

010 58 47 242

Anders Fredriksson

Karin Stoeckmann

Karin Stoeckmann

Länsansvarig jaktvårdskonsulent i Blekinge

Jaktvårdskonsulent, Stationerad i Kalmar

010-5847076

Karin Stoeckmann

Ungdomsansvariga i länen

Blekinge: 
John Nilsson  
070-99 02 539  
john.browningA3@gmail.com

Dalarna:    
Anette Eklund
070 33 06 312
anette.eklund@alvdalen.com

Gotland:  
Håkan Jakobsson 
070-882 11 67 
hakanjakobsson@comhem.se

Gävleborg:  
Jan Setterberg 
070-527 18 10
janne.setterberg@gmail.com

Halland: 
Emelie Nilsson
076-83 64 599
emelie.r.nilsson@gmail.com
 
Jönköping:
John Thure
0706-167 164
john.th92@hotmail.com
 
Kalmar:  
Frida Jonsson
070-333 06 59
fridahaelge@hotmail.com

Kronoberg:
Oskar Roos
076-10 71 658
roososkar94@gmail.com
Andreas Andersson
076-125 94 94
andreas_hunter@hotmail.com

Mittnorrland:
Karl-Åke Sandström
070-656 00 61
karlake.s@telia.com

Norrbotten:  

Daniel Pettersson
073-821 26 42
dajd66@gmail.com
Andreas Drugge
070-557 87 81
andreas_drugge@msn.com

Skaraborg:
Tobias Andersson
070-618 10 24
tjgallring@gmail.com

Skåne: 
Dag Olsson
070-933 72 42
dag.olsson@alfalaval.com
 
Stockholm:  
Patric Dalfjärd   
073-829 87 31
patric.dalfjard@gmail.com

Södermanland: 
Roland Andersson
070-721 54 98
andersson.roland@bahnhof.se

Södra Älvsborg:
Andreas Martinsson
070-277 12 65
andreas.martinsson@sodra.com

Uppsala:
Håkan Eriksson
070-225 38 06
kakanen79@hotmail.com

Värmland:  

Eva Forsgren 
076 80 88 383  
bosse.eva@telia.com

Västerbotten
Fredrik Eriksson
070-318 75 37
friggoeriksson@hotmail.com

Västmanland:  
Elin Sunesdotter
070-333 05 57
elin.sunesdotter@gmail.com

Västra Götaland väst:  
Mats Svantesson 
070 685 70 40  
mats.svantesson@telia.com

Örebro:
Samuel Svanberg
073-546 63 71
samuel.svanberg@hotmail.com

Östergötland:
Axel Wretemark
072-574 32 31
axel.wretemark@sodra.com


  • Dela med e-mail
  • Skriv ut
2013-10-28 2018-10-23