Mellersta Gotland - Svenska Jägareförbundet
bakgrund

Svenska Jägareförbundet

Foto Richard Lewander

Mellersta Gotland

Jägareförbundet Mellersta Gotland

Ordförande      
Vice ordf Sonny Lekander sonny@alvarhallgrenbygg.se 070-7261581
Sekreterare Sonny Lekander sonny@alvarhallgrenbygg.se 070-7261581
Kassör Andreas Gahne andreas@zions.se 070-6288447
ledamot Mikael Frank micke.fra@gmail.com 076-1029799
ledamot Per-Ola Eklund per703@hotmail.com 070-3676220
ledamot Hugo Hägg hagg_87@hotmail.com 073-6970198
ledamot Stefan Ekman stefan.l.ekman@gmail.com 072-5105256
ledamot Patrik Lindgren patriklindgren69@hotmail.com 072-1618262
ledamot Stefan Gillerfors stefan.gillerfors@gmail.com 070-5088117
Sk valberedning Roland Johansson roland.guldrupe@telia.com 070-7447777
valberedning Pehr Nylander pehr.nylander@spray.se 070-9936750
valberedn suppl Mikael Klintbom klintbom.notathome@hotmail.com 0736-260780
Kommunikation Sonny Lekander sonny@alvarhallgrenbygg.se 070-0261581
JAQT Annette Pettersson hardings@hotmail.com  
Ungdom Hugo Hägg hagg_87@hotmail.com 073-6970198
Webb Mikael Frank micke.fra@gmail.com 076-1029799
NVR  Mikael Klintbom klintbom.notathome@hotmail.com 0736-260780
Hund Mikael Frank micke.fra@gmail.com 076-1029799
Skytte Sonny Lekander sonny@alvarhallgrenbygg.se 070-0261581
Medlem Sonny Lekander sonny@alvarhallgrenbygg.se 070-7261581

  • Dela med e-mail
  • Skriv ut
2020-03-26 2021-09-27