bakgrund

Svenska Jägareförbundet

Foto Oscar Lindvall

VALBEREDNING - jaktvårdskretsar

Valberedningen är en av våra viktigaste funktioner. Den ser till att vi har rätt personer i våra styrelser. Personer med kompetens, engagemang och tid till uppdraget.

Jägareförbundet Stockholms län - Valberedning till länsföreningen

Sammankallande i Jaktvårdskretsarna

DANDERYD Jakob Alberg

jakob_alberg@mail.com

HALLSTAVIKS  Mats Andersson

vedagard@hotmail.se

HANINGE-TYRESÖ Daniel Palm

jdanielpalm@gmail.com

LIDINGÖ Gösta Bladh

gus.bladh@gmail.com

MÄLARÖARNAS Per Melin

per.tannermelin@gmail.com

NORRTÄLJE NORRA Johan Gustafsson

glaslagarn@telia.com

NORRTÄLJE SÖDRA  Pettersson Åke norrtaljesodra@abkrets.se
NYNÄSHAMNS Gurli Hamilton

himmelso@tele2.se

RIMBO Malin Åberg malinaberg2012@gmail.com
SIGTUNA Olov Forsberg sigtuna@abkrets.se
SOLNA-SUNDBYBERG Backman dick

dick1backman@gmail.com

STOCKHOLM CENTRALA Alf Persson

alf@juridikon.se

SÖDERORTS  Ronny Frithiof

r.frithiof@telia.com

SÖDERTÄLJE Karlsson Lars lars@smedjanjarna.se
UPPLANDS-BRO Chalie Wingård

c.w@thorestagard.com

VALLENTUNA-TÄBY Anders Ekberg

major.ekberg@telia.com

WERMDÖ-NACKA Magnus Bogårdh

nusse@home.se

VÄSBY-SOLLENTUNA-JÄRFÄLLA Rikard Malm

rikard.malm@telia.com

VÄSTERORT Ingvar Vänman

ingvar.vn@telia.com

ÖSTERÅKER-VAXHOLM Peter Eriksson

peter@blueprint-inredningar.se


  • Dela med e-mail
  • Skriv ut
2017-11-30 2017-12-15