bakgrund

Svenska Jägareförbundet

Länsinstruktörer pG

Jägareförbundet Stockholm har länsinstruktörer som kretsar och jaktlag kan anlita för kurser.

 

Jan Adolfsson  Mobil: 070 878 79 54  

jan.adolfsson@telia.com    
jan@brandteknisktcenter.se                 

 

 

Eftersöks instruktör

Harald Svensson / Bromma.                

Mobil: 0708-88 26 15

s.harald@telia.com

Matthias Gustolf / Bålsta.                 

Mobil:0708- 88 26 15

info@gustdolfjakt,se

Tommy Söderlund / Åkersberga

Mobil: 070- 283 17 52

tommy.soderlund@7nu.se 

 Tomas Westman / Vallentuna

tomas.westman@gmail

Mobil: 070-275 82 36

 

 Kennet Berg / Norrtälje

Mobil: 070-511 36 17

kennet@kabeallservice.se

 Petter Jakobsson / Kungsängen

Mobil: 070-572 62 16

petter.jakobsson@diakona

 Tord Jansson / Norrtälje

Mobil: 070- 565 35 41

cirka@telia.com

 

Grundlydnad för jakthundar

 Anna Eriksson / Bromma

Tel: 08-579 716 16

anna.u@telia.com

Marion Tannergren / Haninge

Mobil: 073-643 04 19

marion@mhundlydnad.se

Anders Hansson / Sköndal

Tel: 08-688 78 17

anders.t.hansson@wsgroup.se

Lina Waldén / Södertälje

Mobil: 070-432 32 18

lina.walden@telia.com

Ylva Helgöstam / Drottningholm

Mobil: 070-722 35 36

carl@helgostamberg.se

Kicki Carlsson / Södertälje

Mobil: 0708-33 73 34

kicki@atelje.net

Patrik Nilsson / Bergshammra

Mobil: 0709-44 66 38

patrik@elkyl.com

 

 
   

  • Dela med e-mail
  • Skriv ut
2013-04-09 2018-11-13