Styrelse & Valberedning - Svenska Jägareförbundet
bakgrund

Svenska Jägareförbundet

Styrelse & Valberedning

Styrelsen för Jägareförbundet Mitt Norrland består av 7 ordinarie ledamöter.

 

  Gun Fahlander

 Ordf. Gun Fahlander

 Selet 205, 830 76 Stugun
 Tel:070-2142085

 gun.fahlander@outlook.com

 

Peter Eriksson
 

Vice ordf. Peter Eriksson

 Skyttmon 117, 830 76 Stugun
 Tel:0695-70010, 070-3321570

 peter@skyttmon.com  

 

   Sven Norgren                                 
 
Ledamot Sven Norgren

 Medborgargatan 50, 856 31 Sundsvall
 Tel:070-3396503
 sven.norgren@miun.se

 

  Karl Åke Sandström                          

 
Ledamot Karl Åke Sandström

 Sagavägen 2, 895 98 Solberg
 Tel:0661-50138, 070-6560061

 karlake.s@telia.com

            

 Åsa Vilson         

Ledamot Åsa Vilson   

Salom 833, 843 94  Hackås
Tel: 073-805 52 13
skedoms@gmail.com

 

 Bertil Johansson

Ledamot Bertil Johansson

Järpvägen 3, 881 35 Sollefteå
Tel: 070-675 39 04
bertil1946@gmail.com

 

 Lena Smålänning

 Ledamot Lena Smålänning

Norderåsen 170, 836 93 Norderåsen
Tel: 070 563 06 58
lena@smalanning.se

 

 

Valberedningen i Mitt Norrland

 

 Namn  Telefon  E-post

Ledamot
Dick Danielsson

 076-119 70 15

 dickdanielsson@telia.com

Ledamot
Jan Kallin

 070-372 95 48

 janne.kallin@comhem.se

 

 Ledamot
 Jan Swartström
 070-687 70 59

 jan.swartstrom@telia.com

 

 Ledamot
 Anna Karin Einebrant Johansson
 070-397 93 63

 akeinebrant@hotmail.com

 

 Ledamot
 Lars-Olof Pålsson
 0642-700 00

 munkpojk@gmail.com

 

 Ledamot
 Mikael Backman
 070-626 69 13

 backis1976@gmail.com

 

 Sammankallande
 Lars-Håkan Spjuth
 060-292 77, 070-661 74 00

 lhspjuth@gmail.com

 

 

Känner du någon som du tycker är lämplig för ett uppdrag i en framtida styrelse för länsföreningen eller jaktvårdskretsen? Kontakta valberedningen och lämna tips på kandidater!

 


  • Dela med e-mail
  • Skriv ut
2013-03-04 2018-04-23