Kretsar - Svenska Jägareförbundet
bakgrund

Svenska Jägareförbundet

Kretsar

Södra Älvsborg består av tolv kretsar och omfattar ca 500 000 ha.

Jägareförbundet Södra Älvsborg

Bollebygd Jaktvårdskrets

Ordförande

Daniel Karlsson

0706-492706

daniel.karlsson@sodra.com


Till kretsens sida »

Borås-Dalsjöfors-Viskafors Jaktvårdskrets

Ordförande

Sven-Erik Gunnarsson

070-250 03 00

Sven-erik@proack.se

 


Till kretsens sida »

Dalstorp Jaktvårdskrets

Ordförande

Johan Pevny

070 374 38 12

Johan.Pevny@vida.se


Till kretsens sida »

Fristad Jaktvårdskrets

Ordförande

Jonas Persson

0706-158903

jontehpersson@gmail.com


Till kretsens sida »

Herrljunga Jaktvårdskrets

Ordförande

Kristian Florén

0706533039

kristian.floren@gmail.com


Till kretsens sida »

Hökerum Åsunden Jaktvårdskrets

Ordförande 

Helena Lyckoskog

0723-002600

helenalundbohm@hotmail.se


Till kretsens sida »

Marks Jaktvårdskrets

Ordförande

Thomas Gunnarsson

 

gunnarsson.th@gmail.com


Till kretsens sida »

Redväg Jaktvårdskrets

Ordförande

 

Joachim Leander

0702-462442

joachim.leander@live.se 




Till kretsens sida »

Sandhult Jaktvårdskrets

Ordförande

Lars Johansson

lars_johansson96@yahoo.com

 


Till kretsens sida »

Svenljunga Norra Jaktvårdskrets

Ordförande

Gösta Johansson 

0702-167197

gosta@jlbygg.com


Svenljunga Södra Jaktvårdskrets

Ordförande

Mattias Hidendahl

0702-19 55 50

mattias@hidendahl.nu 


Till kretsens sida »

Tranemo Jaktvårdskrets

Ordförande

Lennart Appelkvist

0325-40086

0738-100865

lennartappelqvist@telia.com


Till kretsens sida »

  • Dela med e-mail
  • Skriv ut
2012-10-04 2019-05-23