Norra Dal - Svenska Jägareförbundet
bakgrund

Svenska Jägareförbundet

Norra Dal

Årsmöte 19:e februari 2020 kl. 19:00. ODEON i Bengstfors. Rum Paletten. 

Norra Dal JVK. Styrelse 2019

Ordförande

Lisbeth Hellner
lisbeth.hellner@dalsbank.se

Vassända Bastorp 1
668 92 Ed

0534-230 45
073-6877164

V.ordförande
Utbildning

Dennis Gustafsson
dennis-gustafsson13@outlook.com

 

070-258 4752

Sekreterare
Opinion o kommunikation

Bernt Andersson
bernt-andersson@telia.com

  070-300 1604
Kassör
(ej styrelsemedlem)
Gunnar Christensson

Nybrogatan 46
662 30 Åmål
073-222 8703
Ledamot Tobias Galle
tobias.galle@hotmail.se
  073-048 6827

Ledamot

Johan Jensen
johan@anlagstest.se
  073-051 0491

Ledamot

Daniel Persson
perssondaniel@hotmail.se

   070-259 3380

Ledamot

Pär Bryntesson
parbryntesson@gmail.com

   073-021 5909

Ledamot

Kjell-Åke Johansson
kjell-ake.johansson@hotmail.se

   070-512 1192

Medlem o Marknad

Magnus Fabbe Nilsson
pinello@telia.com

   070-272 2324

  • Dela med e-mail
  • Skriv ut
2013-06-11 2020-05-04