Eftersök - Svenska Jägareförbundet
bakgrund

Svenska Jägareförbundet

Eftersök

Så här ser NVR-organisationen ut i vår del av Jägar-Sverige. Längst ner på sidan finns en länk till NVR.

Länsansvarig jägare - viltolycksorganisationen

Jerker Andersson, 010-5847663, Jerker.Andersson@jagareforbundet.se

___________________________________________________________________

Viltolycksansvariga kretssamordnare
(anmäl ev ändringar till webmaster magnus.blomstrand@telia.com)

Ale Jaktvårdskrets

Jan-Erik Johansson, 070-239 27 03, vildros@bitcom.se

Alingsås Jaktvårdskrets

Andreas Johnsson, 070-649 56 60, andreas.johnsson@derome.se

Patrik Nilsson, 073-448 80 61, bopatriknilsson@telia.com

Askim Härads Jaktvårdskrets

Daniel Franzén, 073-904 68 18, daniel.franzen@kungsbacka.se

Lennart Thalinsson, 070-350 97 94, lethab@swipnet.se
(för Lindome viltvårdsområde)

Bengtsfors Jaktvårdskrets

Olof Paulsson, 070-817 71 09, olof@eftersoksjagaren.se

Bokenäsets Jaktvårdskrets

Jan Karlsson, 070-377 17 55, kaesen@me.com

Dals Eds Jaktvårdskrets

Tomas Svensson, 070-973 68 59, tomas.svensson@home.se

Färgelanda Jaktvårdskrets

Jan Olsson, 070-513 22 76, jogo4305@hotmail.com

Hisingen-Göteborg Jaktvårdskrets

Ralf Zackrisson, 031-760 29 09, ralf.zackrisson@telia.com
(för Hisingen)

Tarmo Honkavaara, 070-526 88 27, tarmo@comhem
(för Göteborg utom Hisingen)

Härryda Östra Jaktvårdskrets

Per Andreasson, 033-10 61 27, per.andreasson@skogssallskapet.se

Kungälvs Jaktvårdskrets

Jan-Olof Karlsson, 070-863 68 60, j-ok.16383@telia.com

Kville Jaktvårdskrets

Ewa Johannesson, 070-348 31 98, ewajohannesson@hotmail.com

Landvetter Jaktvårdskrets

Mikael Tjäder, 070-917 81 50, tjader@tjader.eu

Lerums Jaktvårdskrets

Christer Sahlsing, 070-341 78 58, christer.sahlsing@sahlsing.se

Lilla Edets Jaktvårdskrets

John-Fredrik Grönvall, 070-863 09 16, jfg@ullven.se

Ljungskile Jaktvårdskrets

Håkan Ekström, 0705-825450

Melleruds Jaktvårdskrets

Mikael Harling, 070-690 34 44, mikaelharling@hotmail.com

Munkedal-Lysekil Jaktvårdskrets

Henrik Andersson, 070-686 94 56, henrik68421@spray.se

Partille Jaktvårdskrets

Kenny Eriksson, 070-890 08 75, e.kenny@telia.com

Sotenäs Jaktvårdskrets

Niklas Berglund, 073-844 47 38, ladamannen@hotmail.com

Stenungsunds Jaktvårdskrets

Sture Johnsson, 070-208 26 80, kyrkeby@telia.com

Strömstads Jaktvårdskrets

Niklas Karlsson, 070-815 39 97, hagabergskog@yahoo.se

Tanums Jaktvårdskrets

Hans Henriksson, 070-642 17 71, hans.henriksson@telia.com

Tjörns Jaktvårdskrets

Otto Jansson, 070-544 59 39, otto_jansson@hotmail.com

Trollhättans Jaktvårdskrets

Anders Borgman, 070-320 51 42, andersborgman@telia.com

Uddevallanejdens Jaktvårdskrets

Jan Karlsson, 070-377 17 55, kaesen@me.com

Vårgårda Jaktvårdskrets

Orvar Nilsson, 070-553 53 89, orvar.nilsson@telia.com

Vänersborgs Jaktvårdskrets

Roger Haglund, 070-340 73 92, alf.joelsson@mbox301.tele2.se

Västra Orusts Jaktvårdskrets

Mattias Olsson, 070-688 86 20, rom145@telia.com

Åmåls Jaktvårdskrets

Gunnar Forsberg, 073-843 17 08, k.gunnar.forsberg@telia.com

Östra Orusts Jaktvårdskrets

Bengt-Åke Amundsen, 070-553 21 14, bengan.amundsen@telia.com

Kontakta Hund-gruppen

Lennart Gustavsson

Lennart Gustavsson

Styrelseledamot

Ansvarig i styrelsen för HUND-gruppen

0520-425432
070-318 87 49

Lennart Gustavsson

Niklas Karlsson

Niklas Karlsson

Styrelseledamot

Ingår i HUNDgruppen

0708-153997

Niklas Karlsson


  • Dela med e-mail
  • Skriv ut
2013-02-16 2018-03-20