Dalarna - Svenska Jägareförbundet

Svenska Jägareförbundet

Meny

Dalarna

Ansvarig tjänsteman Svenska Jägareförbundet

Hans Johansson
hans.johansson@jagareforbundet.se
023-185 41

Filip Ånöstam
filip.anostam@jagareforbundet.se
010-5847638

Dalarnas länsförening

Ulf Berg
Ulf.Berg@moderaterna.se
070-2504340

Rovdjursansvariga i länets kretsar

Falu

Andersols Anders
a.andersols@telia.com
070-5873367

Folkare

Eriksson Sören
soren.eriksson@hotmail.com
070-6221858

Stora Skedevi

Torsell Per
per.torsell@telia.com
070-6631321

Järna

Johansson Per
ilbacken35@hotmail.com
070-5465929

Transtrand

Hurtig Henrik
henrik.rh@home.se
070-4403630

Älvdalen

Göran Viktorsson
brafgoran@gmail.com
0706357506

Rättvik

Jones Jonny
jonny.jones@rattvik.se
070-3263166

Malung

Larsson Mats
mats.larsson@malung.se
070-3089942

Hedemora-Säter

Bengt Salåker
salaker@dalnet.se
070-6300997

Folkärna

Berglund Karl Åke
ake.f.berglund@bredband.net
070-5822592

Säfsnäs-Nås

Claes Törn

070-3269174

Särna-Idre

Tomas Dalkvist
tikka@telia.com
070-6111045

Orsa

Näs Robin
robinnaas@hotmail.com
073-8282927

Tunabygden

Leif Kolseth
leif.kolle@gmail.com
070-4478202

Gagnef-Mockfjärd

Vähäjylkkä Toni
toni.vahajylkka@gmail.com
070-8107083

Mora

Frost Johan
johan@fpab.nu
070-6778878

Leksand

Gustaf Halvarsson
gustaf.halvarsson@live.se
070-6048214

Grangärde

Perols Karl Fredrik
fredrik.perols@telia.com
073-0433988

Västerbergslagen 

Ingemar Hellström
ingemar.hellstrom@smedjebacken.se
070-6229846


  • Dela med e-mail
  • Skriv ut
2017-10-06 2019-10-09