Värmland - Kontakt och information - Svenska Jägareförbundet

Svenska Jägareförbundet

Meny

Värmland - Kontakt och information

Ansvarig tjänsteman Svenska Jägareförbundet:

Gunnar Glöersen
gunnar.gloersen@jagareforbundet.se
010-5847658

Värmlands Länsförening: 

Länsföreningens rovdjursansvarig:
Thomas Fröman
tomas.froman@bredband.net
070-2217511

Rovdjursansvariga i länets kretsar

Arvika

Carl-Henrik Johansson
hagaberg.henrik@gmail.com
070-2231801

Eda

Nicklas Backelin 
nicklasbackelin@telia.com
076-8290021

Filipstad

Lennart Arvidsson
lennart.arvidsson@storaenso.com
070-3721977

Finnskoga-Dalby

Bernt Runnelid
bernt_runnelid@live.se
070-3611899

Grums

Martin Lindblom
martin@pbm-cycles.com
073-2506310

Hagfors

Nils Uno Lilja
nils.lilja@valmet.com
070-3286437

Hagfors

Anders Bäcker
andersbacker64@gmail.com
070-6292503

Karlstad

Fredrik Johansson
lindassnickeriab@gmail.com
070-6875776

Kil-Forshaga

Bertil Forslund
bertil.forslund@gmail.com
070-3082559

Kil-Forshaga

Peter Haag 
haagpeter71@gmail.com
070-5800899

Kristinehamn

Tommy Sander 
falla3.sander@telia.com
070-6075397

Kristinehamn

Allan Andersson
tegen@sverige.nu
070-6726033

Munkfors

Anders Sätterman
anders.satterman@outlook.com
070-525 20 12

Norra Ny

JonOla Hagström
jonolahagstrom@hotmail.com
070-5818746

Storfors

Mats Persson 
halge_mats@hotmail.com
070-1521759

Sunne

Jan Andersson
jan.andersson.bjalverud@live.se
070-5819693

Säffle

Gunno Gård
gunno.gard@svenskakyrkan.se
076-7882555

Torsby

Stig Berglund
stickan.berglund@hotmail.com
070-6966323

Torsby

Stig Norman
smattern165@hotmail.com
070-3168831

Årjäng

Johannes Hansson
johannes-hansson-@hotmail.com
070-2205716

Utlämningsställen Värmland


  • Dela med e-mail
  • Skriv ut
2017-10-19 2019-10-03