Kontakt för provtagning - Svenska Jägareförbundet
bakgrund
MasterPage.Master

Svenska Jägareförbundet

Kontakt för provtagning

VILTPROVTAGARE - personer som kan vara behjälpliga om du hittar fallvilt som bör sändas till SVA för undersökning

  • Avesta Ingrid Flygare flygare.ingrid@telia.com, 0226-650 06
  • Borlänge Jan Zackrisson jan@tunakabeltv.se, 070-683 64 23
  • Dala-Järna Nils-Erik Edlund Nied46@hotmail.com, 070-224 45 95
  • Falun David Håll mailadavidhall@gmail.com 070-415 5095
  • Folkärna Åke Berglund ake.f.berglund@bredband.net 070-582 25 92
  • Furudal Andreas Brandt ea_brandt@hotmail.com 070-819 57 37
  • Gagnef Lars Frimodig lars.frimodig@telia.com 0241-610 32
  • Grangärde Lars-Åke Johansson lars.ake.joh@telia.com 070-569 29 35
  • Grangärde Fredrik Perols fredrik.perols@logmax.com 073-043 39 88
  • Hedemora Christian Rehde tegel@dalnet.se 070-778 00 18
  • Krylbo Richard Eriksson richard@hantverksdesign.com 070-323 87 60
  • Leksand Klas Målarbo klas.malarbo@glocalnet.net 0247-645 34
  • Lima Marcus Hebert markus.hebert@korsnas.com 070-225 36 97
  • Ludvika Kjell Hallgren kjellhallgren@telia.com 0240-171 71
  • Malung Per Knuts per.knuts@fiskarheden.se 0280 - 715 21
  • Mora Roland Frid 073-042 97 53
  • Mora Norra Johan Frost johan.frost@ostnor.com 070-677 88 78
  • Mora Södra Johan Dalielsson johan.danielsson@mellanskog.se 070-537 65 81
  • Nås Mikael Back mikael@dala-service.se 070-746 55 41
  • Nås Peter Hagström peter_hagstrom@hotmail.com 070-305 97 50
  • Orsa Björn Sinders gb.sinders@telia.com 070-226 02 93
  • Orsa Lars Skarp lars.skarp@gmail.com 070-350 27 00
  • Stora Skedvi Per Torsell per.torsell@bredband.net 070-663 13 21
  • Svärdsjö Kent Tysk kent.tysk@live.se 070-366 55 76
  • Svärdsjö Jörgen Palm palmen81@live.se 073-046 04 07
  • Särna-Idre Jonny Persson jope.idre@gmail.com 070-667 61 12
  • Transtrand Henrik Hurtig henrik.rh@home.se 070-440 36 30
  • Transtrand Fredrik Sivertsen fredrik.sivertsen@telia.com 070-574 77 22
  • Älvdalen Raine Larsson raine.larsson@skogsstyrelsen.se 070-301 04 61

  • Dela med e-mail
  • Skriv ut
2013-03-15 2014-02-06