Kontaktpersoner Jägareförbundet Dalarna - Svenska Jägareförbundet
bakgrund
MasterPage.Master

Svenska Jägareförbundet

Kontaktpersoner Jägareförbundet Dalarna

Kontaktpersoner

Länsansvarig Dalarna

Utbildning

 NamnMail och tele

Utbildningsansvarig

Per Torsell per.torsell@telia.com                 070/663 1321
 

 

 

Jägarexamen

Henrik Lindh henric.lindh@gmail.com             070/665 1541
  Tomas Bäck

tomas.back@sals.se                    070/344 7606

 

Mats Erlandsson

695erlandsson@telia.com     070/653 6813
 

 

 

Länsskytteinstruktör

Roger Jansson jansonroger@bredband.net          070/390 2300
  Jobs Lars Tillgren tillis@dalametall.se            070/620 2270
     

Opinion & Kommunikation

   

Ungdomsansvarig

Anette Eklund anetteeklund50@gmail.com          070/330 6312

Kommunikatör

Christer Gruhs Christer.Gruhsmedia@telia.com  070/533 3612

Webbansvarig

Ulf Danielsson ulf@gofisen.se                              070/528 2008
     

Medlem & Marknad

   

Medlems och Marknadsansvarig

 

 

Viltmat

Jonas Björ jonas.bjor@gmail.com                  070/582 5143
     

Jakt & Viltförvaltning 

   

Hundansvarig

Ulf Danielsson ulf@gofisen.se                                070/528 2008
     

Vilt & Trafik

Andre Granqvist

granqvist.lansansvarignvr@gmail.com                     070/459 7601

     

Viltprovtagare

Jan Zackrisson jan@tunakabeltv.se                         070/683 6423
     

Viltövervakningsansvarig

Johan Frost johan@fpab.nu                            070/67788778
     

Viltförvaltningsdelegation

Mats Larsson mats.larsson@malung.se                 070/308 9942
     

Valberedning sammankallande

Anders Gravsjö anders.gravsjo@gronsakshallen.se  070/574 5271

  • Dela med e-mail
  • Skriv ut
2017-09-26 2019-04-09