Kretsar - Svenska Jägareförbundet
bakgrund

Svenska Jägareförbundet

Kretsar

Jägareförbundet Jönköpings län

Aneby Jaktvårdskrets

Ordförande    

Fredrik Trofast

fidde_trofast@hotmail.com

0702-279276

 

Till kretsens Facebook sida>>>


Till kretsens sida »

Jägareförbundet Eksjökretsen

Ordförande    

Magnus Carlsson

magnus.harstensbo@gmail.com

0730-932800

 


Till kretsens sida »

Gislaveds Jaktvårdskrets

Ordförande    

Bengt Gunnarsson

norra-norrby@telia.com

0705-837037

 


Till kretsens sida »

Jägareförbundet Gnosjö Jvk

Ordförande    

Rickard Magnusson

rickard@pema.se

0738-187123

 


Till kretsens sida »

Habo Jaktvårdskrets

Ordförande    

Inger Andersson

aspasen@telia.com

0707-988910

 


Till kretsens sida »

Jägareförbundet Jönköpings Norra Jvk

Ordförande    

Henric Cederlund

malskog23@gmail.com

0707-301280

 


Till kretsens sida »

Jägareförbundet Jönköping Södra Jvk

Ordförande    

Jan Westlund

jan.westlund@rjl.se

036-102377

 

Till kretsens Facebook sida>>>


Till kretsens sida »

Mullsjö Jaktvårdskrets

Ordförande    

Lars Kvist

lars.kvist@ka-group.com

0703-590276

 


Till kretsens sida »

Jägareförbundet Nässjö

 Ordförande    

Sven Fägerskjöld

sven.fagerskjold@gmail.com

0706-352450

 

Till kretsens Facebook sida>>


Till kretsens sida »

Sävsjö Jaktvårdskrets

Ordförande    

Jacob Forsberg

jacob.forsberg@vida.se

 


Till kretsens sida »

Jägareförbundet Tranås Jvk

Ordförande    

Mats Svensson

matsisaeby@gmail.com

0706-207111

 


Till kretsens sida »

Jägareförbundet Vaggeryds Jvk

Ordförande    

Lars Petersson

lillpetter@telia.com

0709-281476

 


Till kretsens sida »

Vetlanda Jaktvårdskrets

 

Ordförande    

Conny Karlsson

conny@ekenashus.se

 0738-475674

 

Till kretsens Facebook sida>>>


Till kretsens sida »

Jägareförbundet Värnamo Jvk

Ordförande    

Joakim Johansson

joakim.j@fs-service.se

0720-601908

 

Till kretsens Facebook sida>>>>


Till kretsens sida »

  • Dela med e-mail
  • Skriv ut
2012-09-19 2018-10-03